Երկարացված օր

13020267_856328067826935_966836572_n

11.04-15.04

Երկուշաբթի
13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝ դասապատրաստում, ընթերցանություն (Ջ. Ռոդարի. Ղ. Աղայան)

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

Երեքշաբթի

13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝ դասապատրաստում, ընթերցանություն (հայոց տեղանունները՝ ըստ Ա. Ղանալանյանի, տարբեր ավանդապատումներ)

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

Չորեքշաբթի

13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝ դասապատրաստում, ընթերցանություն-քննարկում (Ջ. Ռոդարի)

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

Հինգշաբթի

13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝ դասապատրաստում, ընթերցանություն-քննարկում (Հայոց տեղանուններ)

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

Ուրբաթ

13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝  ըՀայոց տեղանունների քննարկում, ռադիոնյութի պատրաստում

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

18.04-22.04

Երկուշաբթի
13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝ դասապատրաստում, ընթերցանություն (Ղ. Աղայան)

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

Երեքշաբթի

13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝ դասապատրաստում, ընթերցանություն (հայոց առասպելներ)

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

Չորեքշաբթի

13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝ դասապատրաստում, ընթերցանություն-քննարկում (Հայոց առասպելներ)

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

Հինգշաբթի

13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝ դասապատրաստում, ընթերցանություն-քննարկում (Հայոց տեղանուններ)

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

Ուրբաթ

13:50-14:30` շախմատ, մարմնամարզություն

14:30-15:00՝ ճաշ

15:00-16:00՝  Հայոց անձնանունների քննարկում

16:00-16:30` բակային խաղեր

16:30-17:00` դասասենյակի մաքրություն, ճանապարհ դեպի տուն:

02.05.2016-05.05.2016

13:30-14:30-մարմնամարզություն, շախմատ

14:30-15:00-ճաշ

15:00-15:30-բակային խաղեր

15:30-16:30-Համբարձման տոնին նվիրված ընթերցանություն ֆիզիկական միջավայրում և առցանց քննարկում:

16:30-17:00- դասարանի մաքրում, ճանապարհ դեպի տուն:

03.05.2016

13:30-14:30-մարմնամարզություն, շախմատ

14:30-15:00-ճաշ

15:00-15:30-բակային խաղեր

15:30-16:30-այցելություն Դպրոց-պարտեզ, փորձի փոխանակում

16:30-17:00- դասարանի մաքրում, ճանապարհ դեպի տուն:

04.05.2016

13:30-14:30-աշխատում ենք խոհանոցում

14:30-15:00-ճաշ

15:00-15:30-բակային խաղեր

15:30-16:30-շախմատ, ընթերցանություն

16:30-17:00- դասարանի մաքրում, ճանապարհ դեպի տուն:

05.05.2016

13:30-14:30-մարմնամարզություն, շախմատ

14:30-15:00-ճաշ

15:00-15:30-բակային խաղեր

15:30-16:30-Դպրոց-պարտեզի երկարացված օրվա սովորողների հյուրընկալում:

16:30-17:00- դասարանի մաքրում, ճանապարհ դեպի տուն:

16.05.2016-20.05.2016

13:30-14:30-մարմնամարզություն, շախմատ, նկարչություն

14:30-15:00-ճաշ

15:00-15:30-բակային խաղեր

15:30-16:30-դասապատրաստում, ընթերցանություն

16:30-17:00- դասարանի մաքրում, ճանապարհ դեպի տուն: